repertuary.pl
Film

Repertuar filmu "Jobs" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Jobs" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Jobs
Tytuł oryginalny: Jobs
Czas trwania: 122 min.
Produkcja: USA , 2013
Gatunek: biograficzny / dramat
Premiera: 30 sierpnia 2013
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Joshua Michael Stern
Obsada: Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Josh Gad

Steve Jobs był jedną z kluczowych postaci końca XX wieku. Nie ukończywszy nigdy studiów, pokazał wszystkim dookoła, że posiadając wspaniałą wizję i żelazną determinację oraz bezwzględnie trzymając się raz wyznaczonego celu, można zmienić świat. Jobs był współzałożycielem firmy Apple, a także głównym wynalazcą pierwszych domowych komputerów. To właśnie dzięki jego uporowi i talentowi lata później do życia zostały powołane takie produkty jak iPad czy iMac, które stanowią dzisiaj dla wielu ludzi podstawę codziennego życia. „jOBS” Joshuy Michaela Sterna to film, który pokazuje początki kariery Steve’a Jobsa oraz wszystkie przeszkody, które musiał pokonać, by móc zrealizować swą nie posiadającą ekwiwalentów w ówczesnej rzeczywistości wizję. Opowiadając o niezwykłym mężczyźnie, który zmienił świat, twórcy „jOBS” pokazują również stojącego za legendą człowieka z krwi i kości.

W rolach głównych występują Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Matthew Modine, Josh Gad, Lukas Haas, J.K. Simmons oraz James Woods. Reżyserii „jOBS” podjął się Joshua Michael Stern na podstawie scenariusza Matta Whiteleya. Za produkcję filmu odpowiada Mark Hulme. Autorem zdjęć został Russell Carpenter, muzykę napisał John Debney, scenografię zaprojektował Freddy Waff, a za kostiumy odpowiadała Lisa Jensen.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 305 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Jobs

Wasze opinie

Swall 1. września 2013, 9:01

Film niestety przeciętny. Wiele wątków potraktowanych powierzchownie, a jeszcze więcej zupełnie nie poruszono. Jednak Kutcher zagrał nieźle. Na pewno książka jest znacznie lepsza.

gego 31. sierpnia 2013, 14:07

strata czasu, niewyobrażalne, że ktoś wyprodukował taki gniot za takie pieniądze. W tym filmie wszystko niestety szwankuje

MD 31. sierpnia 2013, 10:53

Spodziewałem się trochę wiecej po tym filmie. O wiele lepiej przeczytać jego biografię niż oglądnąc ten film.

Misio 31. sierpnia 2013, 8:44

propaganda, oklaski i muzyka sukcesu... nic poza tym.

Steven Paul Jobs 30. sierpnia 2013, 23:05

Najlepszy film w moim życiu

Dodaj nowy komentarz Jobs

Twoja opinia o filmie: