repertuary.pl
Film

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
Reżyseria: James Foley

Repertuar filmu "Ciemniejsza strona Greya" w Krakowie

Brak repertuaru dla filmu "Ciemniejsza strona Greya" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ciemniejsza strona Greya
Tytuł oryginalny: Fifty Shades Darker
Czas trwania: 115 min.
Produkcja: USA , 2017
Gatunek: dramat / romans
Premiera: 10 lutego 2017
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: James Foley
Obsada: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Kim Basinger

Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w filmie „Ciemniejsza strona Greya”, drugiej części ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Pierwsza część serii, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, stała się międzynarodowym przebojem, zarabiając na całym świecie ponad 560 milionów dolarów. „Ciemniejsza strona Greya” pokaże nam nieco ciemniejsze oblicze zarówno Christiana, jak i Anastasii…
Kiedy po bolesnym rozstaniu Christian próbuje nakłonić Anę do powrotu, ona stawia nowe warunki. Próby odbudowania związku, zyskania stabilizacji i spokoju torpedują postaci z przeszłości Christiana, które pojawiają się nagle, w najmniej spodziewanych okolicznościach, chcąc rozbić to, co budują młodzi.


Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 37 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Ciemniejsza strona Greya on IMDb

Trailer filmu: Ciemniejsza strona Greya

Wasze opinie

Asienka06 20. marca 2017, 20:33

Film dużo lepiej wykonany od poprzedniej części, oczywistym jest, że nie przedstawi się książki, ale wierniejsza wersja i bez domysłów, bo w poprzedniej części kto nie przeczytał ten kilku szczegółów mógł nie uchwycić. Wspaniała muzyka, Grey boski, dużo lepiej wykreowany niż w pierwszej części, wtedy przeciętny jak na takie ciacho w książce, teraz super i ten uśmiech zniewalający. Bardzo polecam, ale jeśli ktoś chce wybrać się do kina, bo erotyk chce obejrzeć to pamiętajcie to romans... Niedopracowany tylko moment kiedy po katastrofie wraca do domu, tv informuje ich, że się znalazł, trochę głupio to wyszło. Ana też gra lepiej, ale jeszcze troszkę jej pozostaje do dopracowania. Dla miłośników książki suuuper

ala 12. marca 2017, 7:34

nuda

Ania 9. marca 2017, 8:35

Mi się film bardzo podobał

Aga 26. lutego 2017, 0:52

Fajny film ja polecam dla odmiany

Beata 24. lutego 2017, 11:54

beznadziejny...szkoda czasu i pieniędzy

ona 23. lutego 2017, 4:43

polecam ten film w 100%-jest zajebisty!!!

Frezja 16. lutego 2017, 17:42

Jeżeli ktoś nie lubi tego rodzaju filmów nikt nie prosi żeby szedł do kina. Mam sentyment do książki i film też bardzo mi się podobał. Uważam, że druga część o wiele lepiej zagrana. Nie było już takiego spięcia i wyszło naturalniej. Sala była pełna nie było wolnych miejsc. Oglądało się przyjemnie. Wiadomo, że nie jest to film na Oskara.

kamil 16. lutego 2017, 16:23

wielkie dno.....

jack 16. lutego 2017, 7:02

Szału nie ma ale wartka akcja oraz Dakota niezła.

Julita 13. lutego 2017, 19:46

Wspaniały film

Pycholek 12. lutego 2017, 16:52

Druga część słabsza od pierwszej. Na sali pustki. Nie wiadomo: śmiać się czy płakać. Kto kręci takie gnioty? Grey leci do innego stanu. Rozbija się w helikopterze. W wiadomościach podają informację. Parę minut później podają informację, że Grey się znalazł, po czym on wchodzi umorusany do własnego domu. Sceny erotyczne słabe tzn. bez polotu, mają się nijak do scen z francuskich filmów. Wszystko to takie zimne, beznamiętne, puste.

Angela 12. lutego 2017, 2:33

Przed innym seansem był zwiastun tego filmu. Główna bohaterka zdjęła majtki w restauracji, tak by widział to tylko jej partner. On zachował spokój, ja do tej pory nie mogę go odzyskać i marzę by znów to zobaczyć. Zwiastun dobitnie dowodzi, że film wart jest zobaczenia. Tyle cudownych emocji do przeżycia.

Dodaj nowy komentarz Ciemniejsza strona Greya

Twoja opinia o filmie: